Tomasz Żółtko wystąpił dla mam
01 czerwca 2018

W wyjątkowym koncercie dedykowanym wszystkim mamom, swoją twórczość zaprezentował Tomasz Żółtko - ikona polskiej piosenki autorskiej.Podczas swojego recitalu w pałacu w Posadzie zaprezentował wiersze i piosenki - każdy utwór był poprzedzony krótkim wstępem i wyjaśnieniem okoliczności powstania. Te poetyckie teksty pozwoliły na chwilowe zatrzymanie się w miejscu i refleksję nad własnym życiem i wartościami, do których warto dążyć. Było autoironicznie, ironicznie i magicznie.

Zdjęcie użytkownika Kazimierz Biskupi Gmina.

 

 
Festyn rodzinny w ZSP w Sokółkach
01 czerwca 2018

W piątkowe popołudnie tj. 25 maja w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Sokółkach odbył się wyjątkowy i kolorowy festyn rodzinny. Na zaproszenie dyrekcji szkoły oraz Rady Rodziców na teren szkoły tłumnie zawitały uśmiechnięte rodziny. Program artystyczny uroczystości był bardzo różnorodny. Milusińscy zaprezentowali szeroki wachlarz talentów. Występy rozweselały, ale przede wszystkim wzruszały. W oczach rodziców można było dostrzec dumę i zadowolenie z występujących pociech. Gitarową niespodziankę przygotował także wójt Jan Sikorski, który piosenkę "Odpowie Ci wiatr" zadedykował wszystkim zgromadzonym. O pełne brzuszki zadbali członkowie Rady Rodziców.

Zdjęcie użytkownika Kazimierz Biskupi Gmina.

Zdjęcie użytkownika Kazimierz Biskupi Gmina.

Zdjęcie użytkownika Kazimierz Biskupi Gmina.

 

 
Przedsiębiorcy robią mniej błędów opłacając składki do ZUS
30 maja 2018

Od stycznia 2018 r. zmieniły się zasady opłacania składek, dzięki czemu przedsiębiorca opłaca składki jednym, zwykłym przelewem. Nowy sposób opłacania składek spowodował, że do ZUS trafia więcej pieniędzy, a płatnicy popełniają mniej błędów. Tylko do 21 maja w Wielkopolsce wpłynęło 1 255 043 wpłat na kwotę ponad 10 mld zł.

Czytaj całość...

 
UWAGA! Ostrzeżenie przed upałami!
29 maja 2018

UWAGA! UPAŁY! czytaj całe ostrzeżenie...

 
ZUS - szkolenie w Koninie
28 maja 2018

Bezpłatne szkolenia w siedzibie Inspektoratu ZUS w Koninie przy ul. św. M. Kolbe 1.

Czytaj całość...

 
LGD "Między Ludźmi i Jeziorami" ogłasza nabory wniosków o powierzenie grantu
28 maja 2018

Lokalna Grupa Działania „MIĘDZY LUDŹMI I JEZIORAMI” informuje, że ogłasza nabory wniosków o powierzenie grantu w ramach poddziałania „Wsparcie na wdrażanie operacji strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 – 2020.

Poniżej znajdują się linki do naborów na stronie LGD.

Nabór nr 10/2018/G

Nabór nr 11/2018/G

Nabór nr 12/2018/G

 

 
poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna

Strona 3 z 107

Su navegador no soporta flash.