Ogłoszenie Wójta Gminy Kazimierz Biskupi
11 października 2017

OGŁOSZENIE WÓJTA GMINY KAZIMIERZ BISKUPI

w sprawie konsultacji z organizacjami pozarządowymi wymienionymi w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie „Rocznego programu współpracy Gminy Kazimierz Biskupi z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na rok 2018”

Pełna treść ogłoszenia...

Projekt Rocznego programu współpracy...

 
Nie do wiary! W bibliotece kryją się czary
09 października 2017

Dziś Biblioteka Publiczna w Kazimierzu Biskupim miała zaszczyt gościć aktorów z Teatru Edukacji i Profilaktyki „MASKA” z Krakowa.Dla kalsy 1a i 1b ze Szkoły Podstawowej w Kazimierzu Biskupim zaprezentowali spektakl pt. "Nie do wiary" !W bibliotece kryją się czary". Główne motto występu głosiło, iż " (...) biblioteka to dom dla wielu ciekawych opowieści, aby jednak docenić taką skarbnicę wiedzy musimy ją odwiedzać, odkrywać jej tajemnice, wypożyczać książki!".

alt

 
Sobotnia wizyta gości z Gminy Aleksandrów Kujawski
09 października 2017

W sobotę w Gminie Kazimierz Biskupi gościliśmy sołtysów z Gminy Aleksandrów Kujawski wraz z Panem Wójtem Andrzejem Olszewskim na czele. Goście przyjechali do naszej gminy z rewizytą w celach rekreacyjno-integracyjnych. Głównym punktem spotkania była wizyta w poszczególnych sołectwach i omówienie inwestycji, które zostały zrealizowane z funduszu sołeckiego. Podczas wizyty nie omieszkaliśmy pochwalić się naszymi perełkami turystycznymi. Dla gości w części artystycznej wystąpili:Pan Wójt Jan Sikorski oraz Pani Estera Marciniak. Swoje umiejętności zaprezentowała Dziecięca Drużyna Pożarnicza pod kierunkiem Pani Arlety Szczepańskiej. Bogactwo turystyczne naszej gminy na długie godziny zainteresowało naszych miłych gości. Po podróżowaniu pyszności zaserwowały Panie z Kół Gospodyń Wiejskich (Kozarzew i Kozarzewek) oraz Swojskie Babki z Nieświastowa. Swoją obecnością zaszczyciły nas przedstawicielki Stowarzyszenia "Między Ludźmi i Jeziorami": Pani Maria Siwińska oraz Pani Marta Błaszczyk. Goście z Aleksandrowa Kujawskiego opuszczali naszą gminę zadowoleni, najedzeni i przede wszystkim zdecydowani na dalsze podtrzymywanie tradycji spotkań międzygminnych.

alt

alt

alt

alt

 

 
Terminarz rozgrywek GKS Polonus
06 października 2017

alt

 
Projekt "Nakręcona gmina" startuje w połowie października
27 września 2017

alt

 
Informacja dot. "Systemu podstawowego szpitalnego zabezpieczenia świadczeń opieki zdrowotnej"
27 września 2017

1 października 2017 r. wchodzi w życie "System podstawowego szpitalnego zabezpieczenia świadczeń opieki zdrowotnej" - czytaj dalej...

 
poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna

Strona 6 z 90

Su navegador no soporta flash.