Wielkopolska Karta Rodziny
25 maja 2018

Gmina Kazimierz Biskupi w dniu 19.03.2018 roku przystąpiła do Programu „Wielkopolska Karta Rodziny”, który został przyjęty przez Zarząd Województwa Wielkopolskiego 29 maja 2014 roku, Uchwałą Nr 4705/2014 i jest Programem działań na rzecz rodzin wielodzietnych z województwa wielkopolskiego.

Czytaj dalej...

 
24 maja 2018

RODO - informacje, klauzula informacyjna

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych przetwarzanych w Urzędzie Gminy Kazimierz Biskupi jest: Wójt Gminy Kazimierz Biskupi, ul. Plac Wolności 1, 62-530 Kazimierz Biskupi. 

Jeśli ma Pani/Pan pytania dotyczące sposobu i zakresu przetwarzania Pani/Pana danych osobowych w zakresie działania Urzędu Gminy Kazimierz Biskupi, a także przysługujących Pani/Panu uprawnień, może się Pani/Pan skontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych w Urzędzie Gminy Kazimierz Biskupi za pomocą adresu  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych - administrator - czytaj dalej...

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych - petent ogólna - czytaj dalej...

Klauzula informacyjna dot. przetwarzania danych osobowych w związku z ustawą z dnia 6 sierpnia 2010 r. o dowodach osobistych - petent USC - czytaj dalej...

Klauzula informacyjna dot. przetwarzania danych osobowych w związku z ustawą z dnia 24 września 2010 r. o ewidencji ludności - petent USC - czytaj dalej...

Klauzula informacyjna dot. przetwarzania danych osobowych w związku z ustawą z dnia 28 listopada 2014 r. Prawo o aktach stanu cywilnego i ustawą z dnia 17 października 2008 r. o zmianie imienia i nazwiska - petent USC - czytaj dalej...

 
Wójt Jan Sikorski rozliczony. Otrzymał absolutorium jednomyślnie!
24 maja 2018

Podczas dzisiejszej sesji rady gminy rozpatrzono i zatwierdzono sprawozdanie finansowe wraz ze sprawozdaniem z wykonania budżetu gminy Kazimierz Biskupi za 2017 rok oraz udzielono absolutorium wójtowi gminy Kazimierz Biskupi Janowi Sikorskiemu.

alt

 
Dzień mamy tuż tuż...Zapraszamy do Posady
16 maja 2018

Zdjęcie użytkownika Koło Pałacowe Posada.

 
Zapraszamy uczniów do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym
16 maja 2018

alt

 
100 skoków w jeden dzień w słusznej sprawie
16 maja 2018