Konińskie Targi Przedsiębiorczości
15 marca 2018

 

Konińska Izba Gospodarcza jako współorganizator targów zaprasza wszystkich chętnych wystawców z branży spożywczej, którzy chcieliby się BEZPŁATNIE zaprezentować (stoisko, pełne wyposażenie, reklama w katalogu targowym GRATIS). Istnieje możliwość sprzedaży swoich produktów na stoisku.

alt

 

 
Informacja Dyrektora Delegatury Krajowego Biura Wyborczego
15 marca 2018

Informacja Dyrektora Delegatury Krajowego Biura Wyborczego w Koninie z dnia 13 marca 2018 r. o liczbie urzędników wyborczych w poszczególnych gminach na obszarze właściwości delegatury Krajowego Biura Wyborczego w Koninie oraz o zasadach dokonywania zgłoszeń kandydatów na funkcję urzędnika wyborczego.

Informacja...

Wzór zgłoszenia kandydata na urzędnika wyborczego...

 
Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w Powiecie Konińskim
14 marca 2018

Ogłoszenia o naborach - czytaj dalej...

 
Weekend atrakcji w Kazimierzu Biskupim
13 marca 2018

altalt

 
Dzień Kobiet w Dobrosołowie
09 marca 2018

Kobiety, wino, saksofon i śpiew. Tak można podsumować wczorajszy Dzień Kobiet w Dobrosołowie. Do remizy OSP Dobrosołowo zawitały Panie z okolicznych sołectw. Na miejscu czekało słodkie ciasteczko, kwiatek oraz moc muzycznych atrakcji. Z minikoncertem wystąpił wójt gminy Jan Sikorski. Jego wykonanie ballady peruwiańskiej "El Condor Pasa" wprawiło Panie w świetny nastrój. Nie zabrakło bisów,bo przecież w tym dniu Paniom nie odmawia się. Kolejną atrakcją była oprawa muzyczna uroczystości, o którą zadbał profesjonalny wodzirej Marcin Skuratowicz. Znakomita wersja saksofonowa "Hallelujah" zelektryzowała kobiece serca. O piękne wzruszenia tego dnia zadbali organizatorzy uroczystości: Hanna Forycka, Kazimierz Szczepaniak, Ryszard Szelewski, Tomasz Szelewski oraz Roman Woźniak.

alt

alt

alt

 
Najlepsze życzenia z okazji Dnia Kobiet
08 marca 2018

alt

 
poprzednia 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 następna

Strona 14 z 111

Su navegador no soporta flash.