Gmina Kazimierz Biskupi

Turniej Halowy Juniorów Starszych w Tuliszkowie

W sobotę 23.01.2016 r. w Tuliszkowie odbył się Halowy Turniej Juniorów Starszych, którego współorganizatorem był Koniński Okręgowy Związek Piłki Nożnej. W Turnieju wzięło udział 8 drużyn podzielonych na dwie grupy po 4 zespoły. W końcowej klasyfikacji Turnieju najlepsza okazała się ekipa GKS Polonus Kazimierz Biskupi, która w finale pokonała 5:3, zajmujących na koniec drugie miejsce zawodników z LKS Ślesin. Na trzecim miejscu podium znaleźli się gospodarze turnieju Tulisia I Tuliszków, którzy w meczu o III miejsce wysoko pokonali Polonię Golinę 13:1. Kolejne miejsca zajęli: 4. LZS Polonia Golina, 5. Zjednoczeni Rychwał, 6. Straszkovia Straszków, 7. GKS Sompolno, 8. Tulisia II Tuliszków.

Na koniec wręczono  nagrody dla wyróżniających się zawodników: najlepszy bramkarz – Zajdel Dawid (Tulisia I Tuliszków), najlepszy zawodnik – Maciejewski Damian (Polonus Kazimierz Biskupi), król strzelców – Maciejewski Damian (Polonus Kazimierz Biskupi), który zdobył 11 goli.