Gmina Kazimierz Biskupi

Anioły 2017

Anioły 2017

Wczoraj tj. 10 stycznia zakończyła się dwudziesta, jubileuszowa edycja Przeglądu Twórczości Bożonarodzeniowej Anioły 2017. Istnienie tej pięknej tradycji sprawia, że styczeń w Naszej gminie ma wymiar nieco inny, niż pozostałe miesiące roku. 
Przedstawienia traktujące o cudzie betlejemskiej nocy pozwalają nam udać się w duchową podróż i powtórnie poczuć wyjątkową magię świąt.
Na kazimierskiej scenie zaprezentowały się następujące grupy teatralne: Chochliki, Miś, Kurtynka, Pszczółki, Jedyneczki, Debiut, Dąbskie Żaki, Pestkę oraz Human Sapiens. Naszą gminę reprezentowały zespoły-Pestka i Chochliki, których opiekunem artystycznym jest Pani Grażyna Mójta.
Nagrodę główną otrzymali artyści reprezentujący grupę „Debiut” z Zespołu Szkół w Przykonie. Gratulujemy wszystkim nagrodzonym i wyróżnionym. Do zobaczenia za rok.