Gmina Kazimierz Biskupi

Przytulisko w Sompolnie-psiaki do adopcji

Przytulisko w Sompolnie-psiaki do adopcji

TYMEK– piesek ma ok. 3 lata. Jest wysterylizowany, zaszczepiony i odrobaczony. Lubi towarzystwo innych piesków. Jest spokojny i dobrze prowadza się na smyczy. Stawia swoje piękne uszka kiedy jest czegoś ciekawy. Szuka przyjaciela. Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej. Proszę o kontakt pod nr 573-418-925

GAJA – około 2,5 letnia suczka. Jest odrobaczona, zaszczepiona oraz wysterylizowana. Idealnie spaceruje na smyczy. Nie wchodzi w konflikty z innymi psami. Potrafi chodzić po ogrodzeniach z siatki, dlatego powinna trafić do domu, w którym ogrodzenie będzie betonowe bądź drewniane. A najlepiej byłoby jej na ciepłej, mięciutkiej kanapie. Kontakt w sprawie adopcji: tel. 725 596 776. Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej.

BOSTON –około 4 letni pies, dużych rozmiarów. Jest odrobaczony, zaszczepiony. Przeszedł zabieg kastracji. Trafił do Nas ze znacznym ubytkiem ogona, nie wpływa to na jego funkcjonowanie a dodaje jedynie uroku. Jest bardzo towarzyski, przyjazny, uwielbia kontakt z człowiekiem. Na spacerach i wybiegach preferuje wolne spacery, nie lubi biegać. Idealnie chodzi na smyczy. Nie interesują go zbytnio inne psy. Z wyglądu „groźny”, jednak już przy pierwszym kontakcie wiadomo, że to tylko pozory i mylna ocena jego wyglądu. Kontakt w sprawie adopcji: tel. 725 596 776. Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej.

KARGUL– to młody pies, średniej wielkości. Jest odrobaczony, zaszczepiony oraz wykastrowany. Jest to silny i energiczny pies, jednak po dłuższym spacerze uspokaja się i jest posłuszny. Powinien trafić do domu z dużą posesją lub do osoby, która zapewni mu odpowiednią dawkę ruchu np. biegając. Kontakt w sprawie adopcji: tel. 725 596 776. Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej.