Gmina Kazimierz Biskupi

Gminny Dzień Dziecka

Gminny Dzień Dziecka

Tegoroczny Gminny Dzień Dziecka w Kazimierzu Biskupim połączony był z podsumowaniem roku kulturalnego w Gminnym Ośrodku Kultury. W Parku Kulturowym nie zabrakło atrakcji dla dzieci, a na scenie zaprezentowali się młodzi artyści.

Gminny Dzień Dziecka w Kazimierzu Biskupim poświęcony był nikomu innemu, jak właśnie dzieciom. To one stały się w niedzielne popołudnie gwiazdami kazimierskiej sceny, prezentując swoje artystyczne talenty. Publiczność mogła obejrzeć występy taneczne, breakdance’owe, posłuchać piosenek i koncertów, a także obejrzeć kazimierskie mażoretki. Wszystko to w ramach podsumowania roku kulturalnego w Gminnym Ośrodku Kultury.

– Bardzo się cieszę, że tak licznie przybyliście. Drogie dzieci, z okazji Waszego święta, życzę wam dużo zdrowia, wytrwałości, abyście wykorzystały tę miłość, którą my, rodzice, wam przekazujemy. Jesteście tak kochane i tak wspaniałe, że życie bez was byłoby wręcz niemożliwe. Wam drodzy rodzice gratuluję wspaniałych pociech – mówił podczas otwarcia Gminnego Dnia Dziecka wójt Kazimierza Biskupiego Grzegorz Maciejewski.

Na wszystkich najmłodszych czekała również moc atrakcji w całym Parku Kulturowym. Dzieci mogły obejrzeć sprzęt policyjny i strażacki, bawić się na dmuchańcach i zjeżdżalniach, a także spróbować swoich sił w wędkarskim wyzwaniu przygotowanym przez Koło Wędkarskie nr 46 w Kazimierzu Biskupim. Nie mogło także zabraknąć malowania buziek – tego zadania w tym roku podjęły się seniorki z klubu emeryckiego. O poczęstunek zadbały natomiast panie z Kół Gospodyń Wiejskich z Bielaw i Kazimierza Biskupiego.

źródło i pełna fotorelacja: link

[ngg src=”galleries” ids=”3″ display=”basic_thumbnail” thumbnail_crop=”0″]