Gmina Kazimierz Biskupi

Strażacy na medal

APEL DRUHÓW OSP  KAZIMIERZ  BISKUPI

Ochotnicza Straż Pożarna w Kazimierzu Biskupim bierze udział w konkursie na Najlepszą jednostkę OSP. Nagroda to pieniądze na zakup sprzętu. Proszę więc o oddanie głosu na Druhów z OSP Kazimierz Biskupi. Pomóż stać się lepszymi i lepiej wyposażonymi strażakami.

Zostań NASZYM Świętym Mikołajem. !!!

ODDAJ SWÓJ GŁOS NA STRONIE:

link

Oto Nasze osiągnięcia:

Dwukrotny udział w Mistrzostwach Polski w zawodach Sportowo-Pożarniczych Wielokrotni mistrzowie powiatu konińskiego Sześć razy z rzędu pierwsze miejsce w rywalizacji na najlepszą jednostkę miasta Konin i powiatu Konińskiego Jedna z dwuch jednostek odznaczona medalem Zasłużony dla powiatu Konińskiego Jedyna jednostka z terenu powiatu Konińskiego i miasta Konin włączona do Wojewódzkiego Odwodu Operacyjnego OSP posiada sekcją lotniskowej straży pożarnej Średnio rocznie uczestniczy w 90 akcjach.

Udział w akcji gaszenia płonącego bloku energetycznego w Elektrowni PAK SA, Udział w akcji gaszenia zabytkowego kościoła w miejscowości Dobrosołowo w roku 2001. Udział w akcji gaszenia zakładu FUGO KONIN. Udział w akcji powodziowej na terenie miasta Konin i powiatu Konińskiego rok 2011. Udział w akcji wielotygodniowej akcji gaszenia torfowiska na terenie gminy Kramsk. Wielokrotne zabezpieczanie miasta Konin i powiatu Konińskiego na terenie JRG-1 Konin.