Gmina Kazimierz Biskupi

Konferencja „Wspieramy Wielkopolskę”

Starostwo Powiatowe w Koninie, Powiatowy Urząd Pracy w Koninie oraz Wielkopolska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości Sp. z o.o. zapraszają na konferencję „Wspieramy Wielkopolskę”.

Spotkanie odbędzie się 5 października 2023 r. w godz. 11 00 – 13 00  w Starostwie Powiatowym w Koninie,  Al. 1 Maja 9 – Sala konferencyjna nr 252  ( I piętro ).

Celem wydarzenia, jest przedstawienie możliwości finansowania przedsięwzięć, inwestowania w rozwój firmy, a tym samym wzmocnienie gospodarki powiatu konińskiego. Podczas spotkania Wielkopolska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprezentuje swoją ofertę dla przedsiębiorców, Powiatowy Urząd Pracy przedstawi ofertę dla osób rozpoczynających działalność, a Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu, opowie o Europejskim Funduszu Społecznym. Podczas Konferencji poznamy także szczegóły Funduszu na Rzecz Sprawiedliwej Transformacji, przedstawiony przez Koordynatora Obszaru ds planowania i komunikacji Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. w Koninie. O Finansowaniach zwrotnych ekoprzedsięwzięć opowie specjalista z Punktu Informacyjnego WARP Sp. z o.o. w Kaliszu.
Link do formularza zgłoszeniowego:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfReg_FANXGV-QDg4knXCS-jYdar9FrsC-PJr2_y2a8UJ-Xeg/viewform?vc=0&c=0&w=1&flr=0