Gmina Kazimierz Biskupi

Sobotnia wizyta gości z Gminy Aleksandrów Kujawski

Sobotnia wizyta gości z Gminy Aleksandrów Kujawski

W sobotę w Gminie Kazimierz Biskupi gościliśmy sołtysów z Gminy Aleksandrów Kujawski wraz z Panem Wójtem Andrzejem Olszewskim na czele. Goście przyjechali do naszej gminy z rewizytą w celach rekreacyjno-integracyjnych. Głównym punktem spotkania była wizyta w poszczególnych sołectwach i omówienie inwestycji, które zostały zrealizowane z funduszu sołeckiego. Podczas wizyty nie omieszkaliśmy pochwalić się naszymi perełkami turystycznymi. Dla gości w części artystycznej wystąpili:Pan Wójt Jan Sikorski oraz Pani Estera Marciniak. Swoje umiejętności zaprezentowała Dziecięca Drużyna Pożarnicza pod kierunkiem Pani Arlety Szczepańskiej. Bogactwo turystyczne naszej gminy na długie godziny zainteresowało naszych miłych gości. Po podróżowaniu pyszności zaserwowały Panie z Kół Gospodyń Wiejskich (Kozarzew i Kozarzewek) oraz Swojskie Babki z Nieświastowa. Swoją obecnością zaszczyciły nas przedstawicielki Stowarzyszenia „Między Ludźmi i Jeziorami”: Pani Maria Siwińska oraz Pani Marta Błaszczyk. Goście z Aleksandrowa Kujawskiego opuszczali naszą gminę zadowoleni, najedzeni i przede wszystkim zdecydowani na dalsze podtrzymywanie tradycji spotkań międzygminnych.

[ngg src=”galleries” ids=”9″ display=”basic_thumbnail”]