Gmina Kazimierz Biskupi

Wójt z medalem od prezydenta

Wójt z medalem od prezydenta

Grzegorz Maciejewski, wójt gminy Kazimierz Biskupi odebrał w piątek Brązowy Krzyż Zasługi przyznany przez Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej. – Jest to dla mnie wielki zaszczyt i wyróżnienie – mówił wójt.

Wicewojewoda wielkopolski Aneta Niestrawska wręczyła w piątek w Wielkopolskim Urzędzie Wojewódzkim w Poznaniu odznaczenia państwowe. Jak podkreśliła mają one ogromną wartość, a uhonorowane osoby są przykładem dla kolejnych pokoleń młodych Wielkopolan.

Wśród osób odznaczonych był Grzegorz Maciejewski, wójt gminy Kazimierz Biskupi. –  Jest to dla mnie wielki zaszczyt i wyróżnienie – podkreślił wójt. – Odznaczenie odebrałem nie tylko w swoim imieniu, ale także w imieniu wszystkich radnych Gminy Kazimierz Biskupi, sołtysów, pracowników Urzędu Gminy jak i pracowników jednostek mi podległych, którzy z dużym zaangażowaniem i profesjonalizmem wykonują swoje obowiązki. Pragnę zaznaczyć, że ta ważna uroczystość jest przeze mnie traktowana nie tylko jako osobisty sukces lecz także jako wyróżnienie dla wszystkich mieszkańców, którzy wspólnie przyczyniają się do rozwoju naszej „małej ojczyzny”.