Gmina Kazimierz Biskupi

II Mistrzostwa w E-sporcie rozstrzygnięte

II Mistrzostwa w E-sporcie rozstrzygnięte

Za nami II Mistrzostwa w E-sporcie Gminy Kazimierz Biskupi. W miniony weekend w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Kazimierzu Biskupim rozegrano finały.

W piątek zespoły rywalizowały w Leaque od Legends. Najlepsza okazała się ekipa „5 Braci Męczenników”. Drugie miejsce zajęli „P4 Peakers”, trzecie – „Sentino’s Sicarios”, a czwarte – „Akshan Król Cyganów”. Natomiast w niedzielę trwała zacięta walka w Counter Strike. Po eliminacjach do finału zakwalifikowało się sześć drużyn. I to one od samego rana rywalizowały o nagrody. Cała rywalizacja była transmitowana na kanale Bartłomieja „Bsg” Sękowskiego. Z profesjonalnym komentarzem rozgrywki w CS nabrały jeszcze większego znaczenia.

Po wielu godzinach grania najlepsza okazała się „Gmina Skulsk”. Drugie miejsce wywalczyli panowie z „Neglected Team”, a trzecie – „Giga Koksy”. Nagrody w turnieju ufundował Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kazimierzu Biskupim. Organizatorami mistrzostw byli: Gmina Kazimierz Biskupi, Gminny Ośrodek Kultury w Kazimierzu Biskupim oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kazimierzu Biskupim.

[ngg src=”galleries” ids=”84″ display=”basic_thumbnail”]