Gmina Kazimierz Biskupi

Nagrody za najładniejsze dekoracje

Nagrody za najładniejsze dekoracje

Wręczyliśmy nagrody w konkursie na najładniejszą dekorację bożonarodzeniową, którego organizatorem był wójt gminy Kazimierz Biskupi.

Na konkurs wpłynęło czternaście zgłoszeń. Oceny dokonało jury w składzie: Aleksandra Nożewska – radna Rady Gminy Kazimierz Biskupi, Katarzyna Chojnacka – kierownik Referatu Ochrony Środowiska i Rolnictwa Urzędu Gminy Kazimierz Biskupi, Jerzy Maciejewski – dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Kazimierzu Biskupim, Anna Sypniewska – instruktor plastyki z Gminnego Ośrodka Kultury w Kazimierzu Biskupim.

Komisja konkursowa przyznała pierwsze miejsce Marcie i Radosławowi Woźniakom z Kozarzewka (talon 500 zł), drugie – Janowi Pałuckiemu z Kozarzewka (talon 400 zł), a trzecie – Krystynie Nożewskiej z Kazimierza Biskupiego (talon 300 zł).Przyznano również wyróżnienia po 100 zł. Trafiły one do Anny Urbaniak z Dębówki, Dominiki Przybylskiej z Kazimierza Biskupiego oraz Lidii Stefańskiej z Kamienicy. Nagrody – talony do zrealizowania w „Szkółce przy rondzie” ul. Warszawska w Kazimierzu Biskupim – ufundowała gmina Kazimierz Biskupi.

[ngg src=”galleries” ids=”83″ display=”basic_thumbnail”]