Gmina Kazimierz Biskupi

Jubileusz par małżeńskich

Jubileusz par małżeńskich

W Gminnym Ośrodku Kultury w Kazimierzu Biskupom 20 par z terenu gminy Kazimierz Biskupi obchodziło Złote, Diamentowe i Żelazne Gody. Spotkaniu towarzyszyły łzy wzruszenia, uśmiechy na twarzach i mnóstwo wspomnień.

Medale za długoletnie pożycie małżeńskie przyznane przez prezydenta RP otrzymało 20 par. – Jestem zaszczycony i wzruszony, że przyjęliście nasze zaproszenia na wspólne świętowanie Waszych jubileuszy. Takie uroczystości są dla nas bardzo ważne i uczestniczymy w nich z niezwykłym wzruszeniem. Dajecie nam wspaniały przykład bycia ze sobą „na dobre i na złe” – mówił wójt gminy Kazimierz Biskupi Grzegorz Maciejewski.

Żelazne Gody, czyli 65. rocznicę ślubu obchodzili Jadwiga i Stanisław Baranieccy. Diamentowe Gody świętowali: Genowefa i Czesław Konieczkowie, Janina i Kazimierz Kłosowiakowie, Krystyna i Stanisław Laskowscy, Marianna i Józef  Rosińscy, Krystyna i Jerzy Westfalowie. Natomiast jubileusz Złotych Godów obchodzili: Zofia i Michał Bąk, Danuta i Henryk Caganowscy, Ewa i Jan Ciepli, Józefa i Ryszard Frątczakowie, Maria i Mirosław Grązielowie, Elżbieta i Ryszard Kawczyńscy, Halina i Wojciech Łęccy, Irena i Stanisław Mądrzakowie, Irena i Henryk Przybylscy, Zofia i Marian Rybaccy, Teresa i Roman Szkudlarkowie, Teresa i Jan Trzewiczyńscy, Zofia i Mirosław Waczyńscy, Janina i Rajmund Zielińscy.