Niesamowite warsztaty Lego z językiem angielskim
09 kwietnia 2019

Halo Kazimierz Biskupi! Razem z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Kaziemierzu Biskupim zapraszamy dzieciaki na niesamowite warsztaty z LEGO i językiem angielskim.
Zapraszamy dzieciaki w wieku 7-12 lat - na naszych zajęciach dzieciaki wyruszą w poszukiwaniu oznak wiosny i zbudują niesamowite modele z Lego.
Zajęcia będą odbywać się w języku angielskim i polskim, będzie to więc świetna okazja do utrwalenia lub poznania nowego słownictwa i kreatywnej zabawy.
Miejsce zajęć: Gminny Ośrodek Kultury w Kazimierzu Biskupim.
Nie czekajcie, rezerwujcie! Liczba miejsc ograniczona.
Zapisy pod numerami telefonów : 601 511 375.

Brak dostępnego opisu zdjęcia.

 
Transmisja obrad VII Sesji Rady Gminy Kazimierz Biskupi
04 kwietnia 2019

Aby oglądać transmisję kliknij link: https://www.youtube.com/channel/UClTE58x1p9X11kauLU1SfaQ/live

 
Warsztaty dla dzieci - zwierzęta gospodarskie
03 kwietnia 2019

Dziś w Bibliotece Publicznej w Kazimierzu Biskupim rozbrzmiewała wesoła melodia „Dziadek fajną farmę miał, ijaijaoooo”. Piosenka stanowiła doskonałe wprowadzenie do rozmowy na temat zwierząt gospodarskich i życia na wsi. Przedszkolaki z uwagą wysłuchały wielu wspaniałych opowieści i ciekawostek na temat m.in.: krowy, owcy, kozy, kury, konia czy kaczki. Pani Ewa Staniszewska opowiedziała młodym czytelnikom o mało popularnych zwyczajach zwierząt oraz zapoznała Milusińskich z bogatą ofertą książek na ten temat. Na zakończenie spotkania bibliotekarka zaprosiła do wspólnego oglądania bajki pt. „Barky na farmie”. Dzieciaki miały także chwilę na taniec, podczas którego poruszały się i naśladowały odgłosy poszczególnych zwierząt. Po wspólnych harcach nie mogło zabraknąć tradycyjnej, słodkiej niespodzianki.

alt

 
Nowa Piątka rusza w Polskę
03 kwietnia 2019

Prezentacja programów "Nowa Piątka". Czytaj dalej...

 
KONKURS „Stulecie polskiego kryminału"
02 kwietnia 2019

Biuro Programu „Niepodległa” wraz z Komendą Główną Policji ogłaszają konkurs literacki na opowiadanie kryminalne lub sensacyjne „Stulecie polskiego kryminału”. Serdecznie zapraszamy do stworzenia wyjątkowego opowiadania inspirowanego początkami działalności polskich służb. Więcej informacji na stronie: https://niepodlegla.gov.pl/…/konkurs-na-opowiadanie-stulec…/

Brak dostępnego opisu zdjęcia.

 
KONKURS "Krótkie Filmy o Wsi KOKOFY"
02 kwietnia 2019

Rzuć okiem i sprawdź co możesz zyskać nagrywając jednominutowy film pokazujący Twoje świeże spojrzenie na otaczający Cię świat.
Odkryj jak inspiruje Cię natura i gdzie znajdujesz prawdziwe piękno. Przedstaw wybraną historię za pomocą animacji, dokumentu lub fabularnej opowieści.

Serdecznie zapraszamy do udziału w niepowtarzalnym konkursie "Krótkich Filmów o Wsi KOKOFY", który odbywa się w ramach 6. Folk Film Festiwal w Sianowie.
Więcej informacji: https://folkfilm.pl/

Obraz może zawierać: tekst

 
poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna

Strona 5 z 132

Su navegador no soporta flash.