Dzień kobiet po góralsku, hej!
27 lutego 2017

W minioną sobotę do Gminnego Ośrodka Kultury w Kazimierzu Biskupim zawitali prawdziwi górale spod samiutkiej Kamienicy. Sala Widowiskowa przeistoczyła się w Gubałówkę, na którą gaździny wjechały wyciągiem krzesełkowym napędzanym siłą juhasów. Podhalańskie nuty zachęcały do energetycznych tańców, czerwone korale wirowały na szyjach pań, a nogi nie bolały, bo kierpce wygodne ;)

 

alt

Więcej
 
UWAGA! OSTRZEŻENIE!
15 lutego 2017
OSTRZEŻENIE DOT. ZŁEJ JAKOŚCI POWIETRZA
 
Ze względu na bardzo złą jakość powietrza w województwie wielkopolskim w dniu dzisiejszym (15.02.2017) ocenianą na podstawie pomiarów bieżących pyłu PM10 oraz pyłu PM2,5 – dla czasu uśredniania 1 godzina – osoby starsze i dzieci, osoby z chorobami serca oraz dróg oddechowych, astmatycy i inne grupy szczególnie podatne na negatywne skutki zanieczyszczenia powietrza powinny unikać spędzania czasu na zewnątrz; odradza się uprawianie aktywności na otwartej przestrzeni (bieganie, jazda na rowerze).
 
Dyżurny Centrum Zarządzania Kryzysowego Wojewody Wielkopolskiego
 
Spotkanie z Mikołajem w Daninowie
13 lutego 2017

W minioną sobotę św. Mikołaj odwiedził milusińskich w Daninowie. Do wspólnej zabawy zaprosił klub zabaw "Fantazja". Organizatorem spotkania był Pan Lech Wardęcki-sołtys sołectwa Daninów oraz Rada Sołecka.

 

Więcej
 
Procedura ogłaszania naboru na członków komisji konkursowej
06 lutego 2017

Zarządzenie Nr 120.9.2017 Wójta Gminy Kazimierz Biskupi z dnia 6 lutego 2017 roku w sprawie procedury ogłaszania naboru na członków Komisji konkursowej opiniującej oferty złożone w ramach otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych w 2017 roku, dla organizacji pozarządowych i podmiotów wymienionych w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i wolontariacie.

czytaj całość...

 
UWAGA! Komunikat!
02 lutego 2017

Informacja Powiatowego Lekarza Weterynarii w Koninie

 
Program rewitalizacji dla Gminy Kazimierz Biskupi
02 lutego 2017

Program rewitalizacji dla Gminy Kazimierz Biskupi –
zaangażuj się w jego opracowanie

 
poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna

Strona 5 z 110

Su navegador no soporta flash.